Diskusní téma: Přijímací zkoušky

Datum: 27.09.2009

Vložil: hamk

Titulek: Re: přijímací řízení 09/10 na obor psychologie UK

nechci zpochybňovat tvou výpověď, ale píšeš v jednom jediném postu, že "z úk jí údajně bylo sděleno..." a hned na to píšeš že jsi na vlastní oči viděla dopis o nepřijetí....
...což...
...je čistě logicky...
...jednoduše nesmysl (jedna z těchto dvou informací je nutně nepravdivá)

...to potom silně znedůvěryhodňuje tvoji odpověď (promiň). Pokud tento zjevný rozpor nějak vysvětlíš, a napíšeš mi (řekni si o kontaktní údaje) její jméno, pak tě já (jako její spolužák) můžu ověřit, zda je skutečně studentkou a kolik měla bodů, ostatně zda je skutečně studentkou si sama můžeš ověřit v IS, kde musí být každý zapsaný. Neboj se napsat sem její jméno---pokud máš náhodou pravdu (za sebe ti ale musím říct, že ti zatím nevěřím ani slovo) a tvá kamarádka se dostala podvodem, je nutné z toho vyvodit důsledky !! ....pokud nějakým způsobem dokážeš, co říkáš, pokud předložíš jedinný důkaz, SLIBUJI, že ti pomůžu (tzn. informuji děkana i další místa....). Takovýhle postup totiž na této škole NENÍ tolerovatelný.

...tvá kamarádka se buď NEdostala nebo neměla 40b.
...máš jednoduše špatné informace...

(ostatně můžeš si to ověřit tak, že mi pošleš její jméno a já ti řeknu, zda přijatá je nebo není. Ověřit si to taky lze na stránkách IS, kde je hledání studentů. KAŽDÝ student (bez výjimky) musí být v IS...a můžeš ho najít dle jména a příjmení. Pokud tvá kamarádka je skutečně přijatá (tzn. je uvedena jako student Psychologie FF UK v tomto akademickém roce, potom ti rád zjistím opravdový počet jejich bodů...)


Zpět na diskuzi