Diskusní téma: Přijímací zkoušky

Datum: 07.10.2009

Vložil: Pro Hamk

Titulek: Re: Re: přijímací řízení 09/10 na obor psychologie UK

No, já si sdělení od Terky přečetla a nevidím, že by napsala něco, co Ty píšeš, Hamku. Z jejího komentáře je jasně patrné, že se ta slečna nejdříve "ofociálně nedostala "a poslali jí dopis o tom, že nesplňuje požadavky pro studium a poté se asi pravděpodobně odvolala, UK přezkoumala její argumenty a na základě dalšího dopisu (reakce na odvolání, které slečna poslala jako reakci na nepřijetí) ji přijali. To je snad logické,ne? No, já bych tomu zase tak nevěřila, třeba té Tvé kamarádce, Terko, skutečně někde ukřivdili a přehodnotili nakonec body, a proto se dostala. Někdy se může stát, že zapomenou připočítat nějaké body. A nebo se třeba Terka, jen špatně podívala, třeba měla ta kamarádka přes 40 bodů jen z některé části. Pokud však byla přijata, určitě pro to podle mého názoru, existuje racionální argument. I když po aférách, které teď slýchám ve zprávách o Právnické fakultě v Plzni, mi připadne, že je všechno všude možné, i to, že je někdo přijat na školu a bodové ohodnocení tomu neodpovídá, ovšem to je jen moje "naivní" spekulace, nechci říkat, že je to pravda, spíš to myslím, jako "legraci":)))))


Zpět na diskuzi