Diskusní téma: Přijímací zkoušky

Datum: 10.10.2009

Vložil: hamk

Titulek: Re: Re: Re: přijímací řízení 09/10 na obor psychologie UK

tak hezky pomalicku, ju? :-)

tvuj vyrok: "Z Uk jí údajně bylo sděleno, že nesplňuje požadavky pro studium psychologie.."
...vsimni si slova "udajne"

...a pak tvuj dalsi vyrok:
"Kdybych tyto informace (dopis o nepřijetí, dopis o přijetí na základě odvolání, bodové ohodnocení..) sama neviděla, jen těžko bych věřila..."

...takze ma konecna otazka na tebe (aneb to, co od zacatku nechapu) zni takto:
Proc jsi napsala, ze tve kamaradce bylo UDAJNE sdeleno, ze blabla, kdyz jsi ten dopis SAMA VIDELA. Já osobně když něco sám vidím...tak nepíšu o tom jako o "UDAJNEM" ...tohle mi prostě nesedí.

Jinak narážela jsi na mé psycho-myšlení. Rád ti předvedu tudíž svoji psycho-logiku.

a) tvá kamarádka je tvá velmi dobrá kamarádka --- potom jaksi nechápu, proč ji takhle ohrožuješ... Já osobně bych to považoval za zradu. -> z toho plyne, že asi nejste tak dobré kamarádky, tzn. platí varianta b). Další věc---svou kamarádku oslovuješ jako "tato slečna" ...nevím, na mě to působí poměrně dost cize... Rozhodně bych neřekl, že jste nějaké dobré kamarádky.

b) tvá kamarádka je normální kamarádka -- pak hodnotím od ní jako velice neprozřetelné (a tudíž nepravděpodobné), že ti to řekla...to jednak....a u tebe nechápu, že na to jdeš s takovým až nepřirozeným klidem. Mnohem víc by mě sedělo, že takový člověk (který odhalí nekalé praktiky) vlítne na studijní s trestním oznámením v ruce a jeho řev vysklí okenní tabulky...

Vůbec jaksi nechápu tvou motivaci psát to zrovna semka. Další hodně podivná věc--pokládáš řečnickou otázku -- ptáš se, zda je postup v souladu s pravidly. Já osobně bych ti doporučil tuto otázku položit děkanovi nebo na studijním, rozhodně ne zde. Podle mě tě ale musí být jasný, že šlo o podvod, přesto jsi však ze sebe udělala naivku a pokládáš otázku sem. Opravdu, nechtěj po mě, abych ti věřil, byť jedno jediné písmeno.

Dále jsi psala, že měla "něco málo přes 40 bodů". Tohle samo je značně nepravděpodobné, stačí se mrknout do seznamu...nejméně mohla mít 45 bodů..a mě osobně se 45 zdá víc než "něco málo přes 40"....ale možná jen máme jiné jazykové vyjadřování.

Nyní jsem asi napsal veškeré věci, které se mi zdají podezřelé a díky kterým ti nevěřím. Doufám, že v tom vidíš jakousi logiku. Jinak...děkuji za hint, pokusím se to zjistit...uvidíme, zda máš pravdu...


Zpět na diskuzi