Akreditace oboru Psychologie na FF UK

Vzhledem k různým dohadům ohledně otevření oboru Psychologie (Bc.), doporučuji navštívit webové stránky katedry Psychologie FF UK , kde najdete rozhodnutí o vypsání tohoto oboru v bakalářské jednooborové formě a web filozofické fakulty UK v Praze, kde je soubor .pdf s důležitými informacemi !!!

 

Dotazy uchazečů o studium

Jelikož se přípravy k přijímacím zkouškám určitě z Vaší strany zintenzivňují, ráda bych Vás upozornila na sekci DOTAZY UCHAZEČŮ. Nyní máte možnost obracet se s dotazy přímo na mou osobu. Doufám, že této možnosti rádi využijete. Pevné nervy všem!

 

Uchazeč o studium

Jak již bylo řečeno, o studium psychologie je velký zájem, a tudíž by nikdo neměl podcenit přípravu na přijímací zkoušky. Materiálů i publikací o psychologii je mnoho, stejně tak o přijímacích zkouškách na psychologii. Neměly by se ale opomíjet různé rady od studentů, kteří si přijímacím řízením již prošli a ani by nikdo neměl očekávat, že mu jedna publikace nahradí všechny důležité informace o konkrétní fakultě, studiu a profesorech. Doporučuji hledat a mít oči otevřené.

užitečné