Diskusní téma: Studium

Datum: 26.07.2009

Vložil: Blanička

Titulek: cizí jazyk

Ahoj,
na webu katedry jsem našla k cizím jazykům toto:
"Studenti volí jazyky a typ atestací podle učebních plánů svého oboru. Jsou vypisovány kurzy, popř. uznávány atestace z angličtiny, francouzštiny, italštiny, latiny, němčiny, ruštiny a španělštiny."
Mohla bys mi, prosím, napsat něco bližšího? Kolik jazyků, na jaké zhruba úrovni ke zkoušce a co je to "uznaná atestace"?
Díky moc - jazyky jsou má noční můra.

—————

Datum: 05.08.2009

Vložil: Webmaster

Titulek: Re: cizí jazyk

Ahoj,
nechci být nezdvořilá, ale vše na co se ptáš máš vypsáno k jednotlivým jazykům, které tam jsou děleny na sekce, právě na webu jazykového centra FF UK.

—————

Datum: 06.08.2009

Vložil: Blanička

Titulek: Re: Re: cizí jazyk

Dík, občas potřebuju kopnout... přece jen je to 14 let, co jsem naposledy studovala VŠ a ne tak velikou...tak se prokousávám informacemi, a přísahám, že jsem to nemohla najít. :o)))) Což je fakt legrační, protože je to nesmírně jednoduché...

—————

Datum: 10.08.2009

Vložil: Webmaster

Titulek: Re: Re: Re: cizí jazyk

I to se stává, tak mnoho zdaru při dalším hledání :-) A nebo to napiš :: sem ::

—————

Datum: 02.07.2009

Vložil: Madeline

Titulek: zapis

Ahoj, chcela som sa spytat, ci si nepamatas, kedy priblizne bol minuly rok zapis? Planujem si totiz na srpen dovolenku a vacsina skol ma zapisy prave na konci prazdnin. Vdaka za info.

—————

Datum: 03.07.2009

Vložil: Webmaster

Titulek: Re: zapis

Ahoj,
stačí si to najít na webu fakulty.
https://www.ff.cuni.cz/FF-1475.html

—————

Datum: 24.06.2009

Vložil: gabčule

Titulek: rozvrh hodin

ahojky, mohla by si sem dát k nakouknutí, jak vypadal váš rozvrh hodin či přednášek? Jen pro představu jak je studium náročné z hlediska času.. a ještě jsem se chtěla zeptat jestli někdo od Tebe v ročníku má(získal) individuální plán studia už v prvním ročníku? Děkuji předem..

—————

Datum: 24.06.2009

Vložil: Webmaster

Titulek: Re: rozvrh hodin

https://psychologie.ff.cuni.cz/
vlevo sekce Rozvrh LS 2008/2009

Není to nic tajného, tedy si klidně projděte web fakulty, je tam toho dost.

S individuálem Ti moc neporadím, mám ten dojem, že je u nás v ročníku dost jedinců (pracujících, od rodin apod.), kteří potřebují
jakoby individuál, ale oficiálně ho nikomu nedali. Možná se spekulovalo o nějakém mírnějším přístupu, ale co jsem slyšela, tak se na to nejede. Ale mohu zjistit více, kdyby Ti o to šlo. Napiš :-)

—————

Datum: 24.06.2009

Vložil: gabčule

Titulek: Re: Re: rozvrh hodin

Byla bych Ti velice zavázána kdyby si se mi zkusila poptat.. ona se mi totiž blíží 26-ka a tak na živení od rodičů už nemám nárok ani ze zákona :o( no a v práci mi oka zamhouří, ale ne tři až čtyři dny v týdnu.. svým způsobem naštěstí pracuju na směny.. takže děkuji mnohokrát za pomoc..

—————

Datum: 24.06.2009

Vložil: Webmaster

Titulek: Re: Re: Re: rozvrh hodin

Zeptám se mých kolegů, ale pro Tebe bude nejlepší, nejsnažší a nejrychlejší napsat (klidně mail :-)) na studijní či spíše na katedru.

—————