Aktuality

Výzkum

Kdo by se rád účastnil výzkumu ohledně naší denní komunikace, nechť se obráti na mne; jovovitch@centrum.cz či icq 228 033 912


Vypsání oboru psychologie na FF UK v Praze

Termín pro podání přihlášek a zaplacení administrativního poplatku: do 30.4.2010

Oborové přijímací zkoušky: od 1. 6. 2010 do 18. 6. 2010

Náhradní termín přijímací zkoušky: 28. 6.2010 do 30.6. 2010

více informací na: https://www.ff.cuni.cz/FF-93.html

dále na https://psychologie.ff.cuni.cz/ v sekci uchazeč je prezentace ze dne otevřených dveří

Nová sekce v DISKUZI

Do této části diskuze můžete psát Vaše postřehy, rady a tipy, kterými pomůžete ostatním návštěvníkům webu. Proto tuto příležitost využijte. Někdo takto může pomoci právě Vám.

Den otevřených dveří           

Praha FF UK 9.1.2010 v 16 hodin, posluchárna č.131 (mezipatro) na FF UK nám. J. Palacha 2, Praha 1.
Brno  FF MUNI leden - bude upřesněno
Olomouc FF UPOL 22.1.2010 Druhý den otevřených dveří. První již proběhl na konci listopadu.
České Budějovice FF JU 22.1.2010

Dobrovolnictví

Nový příspěvek se tentokrát věnuje dobrovolnickému programu, který již řadu let probíhá v dobrovolnickém centru Lékořice v Thomayerově nemocnici v Krči. Věřím, že se najde plno nadšenců a sami se vydáte směrem, který je plný obohacení a dobrých skutků. Zájemci ať neváhají a domluví si prvotní (individuální) schůzku, kde se dozví všechny podrobnosti.

Prosím, abyste sem dávali vaše dobré či špatné zkušenosti, jak získat praxi, kde jste ji měli možnost získat a podobně.


 

Nová sekce v DISKUZI

Tato část diskuze by měla návštěvníky webu seznámit s možnostmi praxe, kde ji hledat a co od ní čekat. Nejcennější budou zajisté vlastní zkušenosti, o které se podělíte s ostatními. Proto prosím využijte této možnosti, jak čerpat informace, v plném rozsahu.

Zápis do I. ročníku

Na webu FF UK jsou již zobrazeny informace ohledně zápisu do akademického roku 2009/2010. Nově přijatých uchazečů se týkají konkrétně data 4. 9., 8. 9., 9. 9., 10. 9. 2009.

Snadná praxe

V sekci ČLÁNKY přibyla zmínka o dobrovolničení jako o možném způsobu, jak pomoci nejen druhým. Najdete zde i odkazy na webové stránky, které se přímo nabídkou a poptávkou dobrovolníků zabývají.

Dotazy uchazečů o studium psychologie

Jako rychlejší způsob komunikace mezi mou osobou a Vámi je vytvořena složka DOTAZY UCHAZEČŮ. Pokud využijete tento způsob komunikace, můžete využít rovněž výhody položení osobnějších či specifičtějších dotazů, na které Vám ráda pošlu odpověď.