Diskusní téma: Studium

Datum: 31.08.2009

Vložil: hamk

Titulek: Re: Re: přípravné kurzy

já tě doporučím podívat se do SIS na jednotlivé předměty v prváku a na doporučenou a povinnou literaturu k nim...a dle toho si to vybrat....já to tak tedy udělal...

(pozn.: ale dával jsem tam i populární knížky typu Mluv se mnou, mám ti co říct, apod. Např. když srovnám "odbornou" knížku psychologie komunikace od vybírala a tady tuto populární od jakési neznámé Franzousky...mně osobně byla mnohem přínosnější ta populární.... To jsou ale holt takový paradoxy....)

—————

Datum: 01.09.2009

Vložil: shanty

Titulek: Re: přípravné kurzy

děkuju všem moc za tipy, sem vám opravdu vděčná.. =)

—————

Datum: 12.02.2010

Vložil: Michaela

Titulek: Re: Re: přípravné kurzy

No začínat až teď je trochu poizdě...každopádně by to chtělo přečíst nejmíň 20 odborných knih/vysokoškolských učebnic.

—————

Datum: 26.07.2009

Vložil: Blanička

Titulek: cizí jazyk

Ahoj,
na webu katedry jsem našla k cizím jazykům toto:
"Studenti volí jazyky a typ atestací podle učebních plánů svého oboru. Jsou vypisovány kurzy, popř. uznávány atestace z angličtiny, francouzštiny, italštiny, latiny, němčiny, ruštiny a španělštiny."
Mohla bys mi, prosím, napsat něco bližšího? Kolik jazyků, na jaké zhruba úrovni ke zkoušce a co je to "uznaná atestace"?
Díky moc - jazyky jsou má noční můra.

—————

Datum: 05.08.2009

Vložil: Webmaster

Titulek: Re: cizí jazyk

Ahoj,
nechci být nezdvořilá, ale vše na co se ptáš máš vypsáno k jednotlivým jazykům, které tam jsou děleny na sekce, právě na webu jazykového centra FF UK.

—————

Datum: 06.08.2009

Vložil: Blanička

Titulek: Re: Re: cizí jazyk

Dík, občas potřebuju kopnout... přece jen je to 14 let, co jsem naposledy studovala VŠ a ne tak velikou...tak se prokousávám informacemi, a přísahám, že jsem to nemohla najít. :o)))) Což je fakt legrační, protože je to nesmírně jednoduché...

—————

Datum: 10.08.2009

Vložil: Webmaster

Titulek: Re: Re: Re: cizí jazyk

I to se stává, tak mnoho zdaru při dalším hledání :-) A nebo to napiš :: sem ::

—————

Datum: 02.07.2009

Vložil: Madeline

Titulek: zapis

Ahoj, chcela som sa spytat, ci si nepamatas, kedy priblizne bol minuly rok zapis? Planujem si totiz na srpen dovolenku a vacsina skol ma zapisy prave na konci prazdnin. Vdaka za info.

—————

Datum: 03.07.2009

Vložil: Webmaster

Titulek: Re: zapis

Ahoj,
stačí si to najít na webu fakulty.
https://www.ff.cuni.cz/FF-1475.html

—————

Datum: 24.06.2009

Vložil: gabčule

Titulek: rozvrh hodin

ahojky, mohla by si sem dát k nakouknutí, jak vypadal váš rozvrh hodin či přednášek? Jen pro představu jak je studium náročné z hlediska času.. a ještě jsem se chtěla zeptat jestli někdo od Tebe v ročníku má(získal) individuální plán studia už v prvním ročníku? Děkuji předem..

—————