Diskusní téma: Studium

Datum: 27.02.2009

Vložil: Blanka

Titulek: Ještě jedna související dodatková otázka

S jakou účastí (docházkou) by bylo možno studovat prezenčně?

—————

Datum: 04.03.2009

Vložil: Webmaster

Titulek: Re: Ještě jedna související dodatková otázka

Ahoj,
tak povinné jsou jen semináře, jinak nikdo docházku nehlídá, alespoň co vím, jako studentka 1. ročníku. Vyloženě se podepisujeme do archu kvůli prezenci na jediném semináři, který je povinný. Jinak nic se nehlídá, pokud není účast nutná. A to se týká např. předmětu, který Ti zabere 4 dny účasti ke splnění atestace. Tedy tam je to pochopitelné :-)

—————

Datum: 27.02.2009

Vložil: Blanka

Titulek: Proč pouze prezenční studium?

Ahoj. Chtěla jsem se přihlásit na psychologii na FF UK, ale letos v reakreditovaném oboru Psychologie otevírají pouze prezenční studium. Existuje nějaký předpoklad, že v přísším roce bude možnost studovat i dálkově? Díky za odpověď.

—————

Datum: 03.03.2009

Vložil: Sarah

Titulek: Re: Proč pouze prezenční studium?

Ahoj,
dílkový studium se na psychologii na FFUK neotevírá. Po absolvování prvního ročníku prezenčně můžeš přejít na individuální studijní plán.

—————

Datum: 04.03.2009

Vložil: Webmaster

Titulek: Re: Re: Proč pouze prezenční studium?

Ano, je to tak ... dálkově ale můžeš studovat v Brně, tam je to normálně otevíraná forma studia.

—————

Datum: 09.03.2009

Vložil: Blanka

Titulek: Díky za odpovědi

Je to velmi užitečný web, fandím v jeho dalším pokračování a rozvoji.

—————

Datum: 16.03.2009

Vložil: Webmaster

Titulek: Re: Díky za odpovědi

Tak to mě velmi těší, děkuji :)

—————

Datum: 06.10.2008

Vložil: Webmaster

Titulek: Vysoká škola obor psychologie

na tomto webu se mrkni na sekci Uchazeč, tam máš plno informací, tento web je pro lidi jako ty a myslím, že informace budou pro Tebe více než dostačující :)

—————

Datum: 23.09.2008

Vložil: Iva

Titulek: vysoka skola psychologie??

Zdravim, prosim poradte: jsem ve tretim rocniku zemedelske skoly(obor ekologie)a po ukonceni studia bych rada zkusila VŠ, kde bych studovala psychologii. Ovsem nevim, kde se takova skola v ČR nachazi.
Prosim o radu.

—————