Diskusní téma: Studium

Datum: 01.07.2009

Vložil: Webmaster

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: rozvrh hodin

Ahoj, tak to Ti myslím moc neposloužím, jako obyčejný smrtelník jsem jich měla jen pár. Více se jich ani stíhat nedá. Ale seminář Obecné psychologie je pro všechny povinný!! Takže ten se opominout nedá a pak jsem měla výběrové předměty typu: Psychologické důsledky nezaměstnanosti, tady se člověk musel dostavit asi 5x ze sedmi či osmi přednášek; Soudněznalecká práce psychologa u opatrovnických soudů, kde to bylo stejné; Vybrané otázky vývojové psychologie, tady se nekontrolovala docházka; Základy práce s informačními zdroji + Analytické vyhledávání informací, sem člověk chodit také musel, protože nás bylo málo, tedy si Tě zapamatují.

—————

Datum: 23.06.2009

Vložil: Píwí

Titulek: Výcvik

Ahoj,
ráda bych se ještě zeptala, jestli se v Praze při UK otevírá nějaký výcvik pro studenty a veřejnost jako na PVŠP?

—————

Datum: 24.06.2009

Vložil: Webmaster

Titulek: Re: Výcvik

Tím myslíš co?

—————

Datum: 25.06.2009

Vložil: Píwí

Titulek: Re: Re: Výcvik

No... psychoterapeutický výcvik. Na soukromé Pražské vysoké škole psychosociálních studií se každoročně otevírá, tak mě zajímalo, jestli na UK není něco podobného...

—————

Datum: 01.07.2009

Vložil: Webmaster

Titulek: Re: Re: Re: Výcvik

Tak na webu se dočteš o různých aktivitách fakulty, ale o výcviku jsem opravdu neslyšela, nehledě na to, že nevím, kdo by to zafinancoval.

—————

Datum: 11.06.2009

Vložil: Píwí

Titulek: Ostatní předměty

Jak je to na psychologii s ostatními předměty- je třeba/dá se studovat i něco mimo obor? Třeba filozofii, biologii...tělocvik?

—————

Datum: 12.06.2009

Vložil: Webmaster

Titulek: Re: Ostatní předměty

Ahoj,
do Materiálů ke stažení jsem dala Studijní plán. Týká se to 1. až 5. ročníku.
Tělocvik je na FF v rámci povinného základu 2 semestry, ale i více semestrů (dle Tvého uvážení) tím pádem :-) Filozofie patří rovněž k povinnému základu. Máme v prvním ročníku jak zkoušku z Anatomie, tak Neurofyziologie.

—————

Datum: 19.06.2009

Vložil: Píwí

Titulek: Re: Re: Ostatní předměty

Díky :)

—————

Datum: 30.03.2009

Vložil: Sarah

Titulek: Jazyky

Ještě jednou já...jak je to na psychologii s jazykama???

—————

Datum: 05.04.2009

Vložil: Webmaster

Titulek: Re: Jazyky

Ahoj,
tak můžeš si vybrat i z cizojazyčných přednášek, já mám momentálně zapsanou přednášku v aj, která je sice dělaná jako seznámení "erasmáků" s českou psychologií, ale je to v pohodě a jsem spokojená. Jinak se dělá zkouška ze dvou cizích jazyků a výběr přípravných kurzů je tak akorát. Viz. https://jc.ff.cuni.cz/

—————